Okänd konstnär akvarell
2019-11-15
698497
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-tal, Kungelf (Kungälv), signerad EM, bildmått 15,5x22,5 cm
Mindre fläckar