Olle Nyman, Syrenbukett

Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett
Olle Nyman, Syrenbukett

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Syrenbukett, signerad och daterad O. Nyman -55, blandteknik på terracotta, ca 66x55 cm

Mindre sprickor

698505

2019-11-11