Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND (1904-1997) vas/karaff, modell AUQ, Rörstrand, stengods, harpälsglasy, signerad, höjd ca 22 cm
Mindre nagg på karaffens mynning, smärre kracklyr på insidan av pipan, smuts
698517
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här