Garintyr 3 dlr 1900-tal
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GARNITYR, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, marmor, mässing samt patinerad metall, bestående av: bordsur med parställada fauner, 1 par kandelabrar för 7 ljus vardera, höjd 61 cm
698524
2019-11-07