Garintyr 3 dlr 1900-tal

Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal
Garintyr 3 dlr 1900-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GARNITYR, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, marmor, mässing samt patinerad metall, bestående av: bordsur med parställada fauner, 1 par kandelabrar för 7 ljus vardera, höjd 61 cm

698524

2019-11-07