Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SONJA KATZIN (1919-2014), bordsarmatur, mässing, 1950-tal, för ASEA, höjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar, SAV garanterar ej funktionen
698558
2019-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner