Armband guld
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMBAND, 14 k guld, fantasilänk, säkerhetskedja ej öppningbar, längd ca 20 cm, vikt ca 17,6 g, RING, 18 k guld, Stockholm 1898, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 4,9 g, BROSCHNÅL, 14 k guld, slät modell, längd 5,3 cm, vikt ca 1,7 g, KRÅSNÅL, dekor med en hästsko, 9 k guld
Armband med skador, bucklor och länkdelar saknas samt säkerhetskedjan har 2 ringar som ej är i guld, ring saknar sten samt spår av invändig inskription, kråsnålens nål ej i guld, hästsko med bucklor
698571
2019-11-06