Armband guld

Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld
Armband guld

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMBAND, 14 k guld, fantasilänk, säkerhetskedja ej öppningbar, längd ca 20 cm, vikt ca 17,6 g, RING, 18 k guld, Stockholm 1898, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 4,9 g, BROSCHNÅL, 14 k guld, slät modell, längd 5,3 cm, vikt ca 1,7 g, KRÅSNÅL, dekor med en hästsko, 9 k guld

Armband med skador, bucklor och länkdelar saknas samt säkerhetskedjan har 2 ringar som ej är i guld, ring saknar sten samt spår av invändig inskription, kråsnålens nål ej i guld, hästsko med bucklor

698571

2019-11-06