Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLÖSSNER, vägglampett, signerad och daterad Glössner 1947, komp Löwenadler råglas i relief, dekor med hotrnblåsande flicka, monterad i mässingsstomme, höjd ca 32x23 cm
698582
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här