Vägglampett Glössner

Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner
Vägglampett Glössner

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLÖSSNER, vägglampett, signerad och daterad Glössner 1947, komp Löwenadler råglas i relief, dekor med hotrnblåsande flicka, monterad i mässingsstomme, höjd ca 32x23 cm

698582

2019-11-06