Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, innehållande 3 brännvinsflaskor, 1800-tal, ek, filtklädd insida, schatullets mått 24, 31x15,5 cm

Nyckel saknas, sprickor, slitage, skadad rem

698595

2019-11-05