Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL, innehållande 3 brännvinsflaskor, 1800-tal, ek, filtklädd insida, schatullets mått 24, 31x15,5 cm
Nyckel saknas, sprickor, slitage, skadad rem
698595
2019-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här