Elga Sesemann pastell

Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ELGA SESEMANN (1922-2007) Porträtt av flicka, signerad samt daterad -65, pastell, 44x39 cm

698601

2019-11-09