Urnor 1900-tal

Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal
Urnor 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTPURRIURNOR, 1 par, 1900-tal, kopia efter L von Daler, fajans, signerade Lvd, höjd ca 58, diameter 27 cm

Skador, lagningar

698602

2019-11-05