Elga Sesemann pastell

Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell
Elga Sesemann pastell

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

ELGA SESEMANN (1922-2007) Mansporträtt, signerad samt daterad -60, pastell, 50x36 cm

698607

2019-11-09