Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBESTICK, 12 dlr, silver, Österike Wien 1800-tal, blad i stål, snäckdekor, bestånde av 6 matknivar 6 gafflar, i schaull märkt Michael Goldschmidt soehne Palais Equitable Wien I, längd ca 22-25 cm

Bruksslitage, monogram, schatull med skador

698629

2019-11-05