Oidentifierad konstnär akvarell
2019-11-07
698636
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustlandskap, signerad och daterad Weidemann 1931, akvarell, ca 33x43 cm
Ej examinerad ur ram