Engholm Willumsen Illums Bolighus brickbord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
H. ENGHOLM & SVEN ÅGE WILLUMSEN, brickbord, teak, för Illums Bolighus, ihopfällbar konstruktion, rund bricka, Formgivet 1957, diam 60, höjd 42 cm
Smärre slitage, smärre repor, fläckar på skivan
698647
2019-11-07