Engholm Willumsen Illums Bolighus brickbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

H. ENGHOLM & SVEN ÅGE WILLUMSEN, brickbord, teak, för Illums Bolighus, ihopfällbar konstruktion, rund bricka, Formgivet 1957, diam 60, höjd 42 cm

Smärre slitage, smärre repor, fläckar på skivan

698647

2019-11-07