Jörgen Larsen brons

Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons
Jörgen Larsen brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN LARSEN (1851-1910): Pojke med mandolin, signerad och daterad Jörgen Larsen 1882, gjutarstämpel L Rasmussen, brons, höjd ca 27 cm

698663

2019-11-05