Sven Hempel oljemålning

Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning
Sven Hempel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN HEMPEL (1896-1944): (2) Figurscener, signerade och daterad Hempel -24, gouache, ca 32,5x24,5 resp 23x31 cm

698671

2019-11-05