Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNCYKEL, trehjuling, 1920-30-tal, märkt "Mead Cykle Cossack" totalhöjd ca 82 cm
Rostangrepp, skador
698676
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här