Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD med 2 iläggskivor, teak 1900-talets mitt, teak med svarta ben, fotavslut i mässing, höjd 74, 132x85, skivor 40 cm vardera

Fanerskador på kant,

698678

2019-11-06