Lars Tunebo

Lars Tunebo
Lars Tunebo

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS TUNEBO: litografi, bulldog med Louis Vuitton-monogram, signerad, numrerad 126/180, bladmått 37x65 cm

Obetydligt ytslitage

698684

2019-11-15