Leonid Afremov, oljemålning

Leonid Afremov, oljemålning
Leonid Afremov, oljemålning
Leonid Afremov, oljemålning
Leonid Afremov, oljemålning
Leonid Afremov, oljemålning
Leonid Afremov, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEONID AFREMOV (1955 Vitryssland/Mexiko): "Sunset fishing", signerad, olja på duk, 65x93cm

Någon smärre repa

698700

2019-11-05