Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

TOMAS LIDÉN (född 1953): Landskap, monogramsignerad TL, olja på duk, ca 110x97 cm

698728

2019-11-06