Monterbord/Samlarbord

Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord
Monterbord/Samlarbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONTERBORD, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, höjd ca 67, 66x45 cm

Slitage

698729

2019-11-07