Bord swedish grace

Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BORD, ca 1920-/1930-tal, konturerad skiva med rotfaner, räfflade ben, höjd ca 61, diameter 85 cm

Zustandsbeschreibung

Fläck

698734

2019-11-06