Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BORD, ca 1920-/1930-tal, konturerad skiva med rotfaner, räfflade ben, höjd ca 61, diameter 85 cm
Zustandsbeschreibung
Fläck
698734
2019-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner