Beck & Jung screenprint

Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint
Beck & Jung screenprint

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 76, 15/250, screenprint på akrylglas, ca 39x39 cm

Skador: Akrylglas med repor, skavmärken

698753

2019-11-08