Elis Bergh ljusstakar 1-par

Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par
Elis Bergh ljusstakar 1-par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, ljusstakar, 1-par, Swedish Grace, 1920-tal, tvåarmade, höjd ca 27

Bruksslitage

698754

2019-11-07