Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN i form av Bertel Thorvaldsen med Hoppets gudinna, Bing & Gröndal. Eneret, parian, sent 1800-tal, höjd ca 36 cm

Brukslitage, lagning vid fot

698757

2019-11-07