Juan Gris litografi

Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi
Juan Gris litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JUAN GRIS (1887-1927), "Fruit, dish and bottle", signerad Juan Gris 12-19 i trycket, färglitografi, numrad 129/150, bildstorlek ca 24x32 cm

Kuntoraportti

698761

Päivämäärä:

2019-11-06