Juan Gris litografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JUAN GRIS (1887-1927), "Fruit, dish and bottle", signerad Juan Gris 12-19 i trycket, färglitografi, numrad 129/150, bildstorlek ca 24x32 cm
Kuntoraportti
698761
Päivämäärä:
2019-11-06