Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, s.k cigarlampa, tidigt 1900-tal,Tyskland, jugend, i form av kvinna med glob, försilvrad metalll, höjd ca 20 cm
Bruksslitage
698762
2019-11-07