Erland Cullberg litografi

Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figur komposition, signerad E Cullberg, numrerad 186/220, litografi, bildstorlek ca 56x43 cm

698763

2019-11-06