WMF bålskål
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK (WMF), bonbonjär samt kakfat, jugend,Tyskland, slipad glas och nysilver med stiliserad, genombruten dekor, stämplad ´´WMF´´ undertill, höjd på bonbonjär ca 16, kakfat ca 24x24 cm
Bruksslitage
698770
2019-11-07