WMF bålskål

WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål
WMF bålskål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK (WMF), bonbonjär samt kakfat, jugend,Tyskland, slipad glas och nysilver med stiliserad, genombruten dekor, stämplad ´´WMF´´ undertill, höjd på bonbonjär ca 16, kakfat ca 24x24 cm

Bruksslitage

698770

2019-11-07