Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVA ZETTERWALL (född 1941): (2), Figurkompositioner, signerade och numrerade, daterade - 84, kol samt pastell, bladmått 63x34 cm.
698773
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här