Eva Zetterwall

Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall
Eva Zetterwall

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

EVA ZETTERWALL (född 1941): (2), Figurkompositioner, signerade och numrerade, daterade - 84, kol samt pastell, bladmått 63x34 cm.

698773

2019-11-06