Göran Karlsson färglitografi

Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), Komposition, litografi, signerad CGK , 72/99, färglitografi, bildmått ca 40 x30 cm

698781

2019-11-06