Tenn
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKANNA, LJUSSTAKAR & KAKFAT, 4 dlr, bestående av vinkanna, 1700-tal, sannolikt Frankrike, kakfat och 1-par ljusstakar, omkring 1800-talet, höjd på kanna ca 24, kakfat, 14 ljusstakar ca 16 cm
Åldersrelaterat slitage
698788
2019-11-07