Tenn

Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn
Tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKANNA, LJUSSTAKAR & KAKFAT, 4 dlr, bestående av vinkanna, 1700-tal, sannolikt Frankrike, kakfat och 1-par ljusstakar, omkring 1800-talet, höjd på kanna ca 24, kakfat, 14 ljusstakar ca 16 cm

Åldersrelaterat slitage

698788

2019-11-07