Göran Gidenstam
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN GIDENSTAM, (född 1949): (3), litografier, "Blasieholmsgeometri" - vy över Grand Hotel och Nationalmuseum, "Riksbron" samt "Länk vid barriär", signerad och numrerad 51/250, bildmått ca 45x37 cm - 45x64 cm
Enstaka mjuka veck. Smärre slitage
698797
2019-11-06