Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 500 SEK
Beschreibung
PHILIPPE STARCK & EMECO, "Hudson chair", barstol, formgivningsår 2000, stomme i blankpolerad aluminium, sitthöjd ca 74 cm
Zustandsbeschreibung
Visst slitage, mindre repor
698830
2019-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner