Philippe Starck Hudson Chair

Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair
Philippe Starck Hudson Chair

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 500 SEK

Beschreibung

PHILIPPE STARCK & EMECO, "Hudson chair", barstol, formgivningsår 2000, stomme i blankpolerad aluminium, sitthöjd ca 74 cm

Zustandsbeschreibung

Visst slitage, mindre repor

698830

2019-11-07