Susan Weil

Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

SUSAN WEIL (USA, född 1930): Utan titel, komposition med veckat papper, signerad och daterad Susan Weil 1982, mixed media, ca 53,5x49 cm

698833

2019-11-06