Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
SUSAN WEIL (USA, född 1930): Utan titel, komposition med veckat papper, signerad och daterad Susan Weil 1982, mixed media, ca 53,5x49 cm
698833
2019-11-06