Spegel Karl Johan
Valmis
2019-11-06
698860
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SPEGEL empire, 1800-talets början, förgylld, skuren dekor och pastellage, spegelns krön saknas, ca 137x77 cm