Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARINI MARINO (1901-1980): efter, "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, litografiskt tryck, bildmått ca 56x46 cm
698879
2019-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här