Marino

Marino
Marino
Marino
Marino
Marino
Marino
Marino
Marino

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARINI MARINO (1901-1980): efter, "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, litografiskt tryck, bildmått ca 56x46 cm

698879

2019-11-06