Nils Johnsson sideboard Oden

Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden
Nils Johnsson sideboard Oden

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS JOHNSSON, ´´Oden´´, sideboard, fanerad med teak, lådor med handtag i mässing,två skjutdörrar, höjd ca 78, 174x42 cm

Bruksslitage, fuktringar på toppskiva samt mindre repor

698882

2019-11-07