Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, balusterformad, krackelerad yta, dekor i emaljfärger av antikviteter samt kalligrafi, höjd ca 42 cm
Nedslipad mynning, borrad botten
698883
2019-11-06