Bordslampa Tuben Anders Pehrson Ateljé Lyktan

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, grön plast samt aluminiumfot, höjd ca 39, längd 90 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage

698889

2019-11-07