Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, "Tuben", bordslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, grön plast samt aluminiumfot, höjd ca 39, längd 90 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslitage
698889
2019-11-07