Serveringsvagn i teka från 1960-talet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak samt toppskiva i laminat, på hjul, höjd ca 84, 48x77 cm

Bruksslitage

698890

2019-11-07