Taklampa i mässing och glas 1960/60-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1960/70-tal, skärm i mässing samt innerkupa i glas, höjd ca 20, diamater ca 50

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

698891

2019-11-07