Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1960/70-tal, skärm i mässing samt innerkupa i glas, höjd ca 20, diamater ca 50
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
698891
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här