Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR NERMAN (1883-1983), Greta Garbo, litografi, signerad Nerman samt HC, bladets mått ca 30x42 cm
Ej examinerad ur ram
698892
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här