Einar Nerman Greta Garbo litografi signerad

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1883-1983), Greta Garbo, litografi, signerad Nerman samt HC, bladets mått ca 30x42 cm

Ej examinerad ur ram

698892

2019-11-07